آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران 3 آبان 98 برگزار می گردد ، انتشار کارت ورود به جلسه از 30 مهرماه

سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای از زمان برگزاری و انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران اطلاع داد.

آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران 3 آبان 98 برگزار می گردد ، انتشار کارت ورود به جلسه از 30 مهرماه

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعیه مدیریت سرمایه انسانی بانک رفاه کارگران درباره تاریخ پرینت کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران سال 1398 را منتشر کرد.

مطابق این اطلاعیه آزمون جذب بانک رفاه کارگران سال جاری صبح روز آدینه سوم آبان ماه 98 منحصراً در شهر تهران برگزار می گردد. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت 8:30 آغاز و در های ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از آغاز فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان باید قبل از بسته شدن در های ورودی در محل حوزه امتحانی حاضر باشند.

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه سی ام مهرماه بر روی سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس مشخص شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت نامی و غیره، داوطلبان می توانند از ساعت 8:30 الی 12:00 صبح و 14:00 الی 18:00 بعدازظهر روز پنجشنبه دوم آبان ماه 98 به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه برطرف نقص در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران 3 آبان 98 برگزار می گردد ، انتشار کارت ورود به جلسه از 30 مهرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران 3 آبان 98 برگزار می گردد ، انتشار کارت ورود به جلسه از 30 مهرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید