اوکتاویو: حضور بازیکنان جوان در تیم بسیار مثبت است

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تاکید نمود که گروه ایران در جام بین قاره یی بسیار سخت است.

اوکتاویو: حضور بازیکنان جوان در تیم بسیار مثبت است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مارکو اوکتاویو درباره اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی در کشور پرتغال گفت: احساس خوشحالی بسیار زیادی به دلیل برگزار شدن اردوی مان در کشور پرتغال دارم. برگزاری این اردو باعث شد تا حرکتی رو به جلو و انگیزه ای مضاعف در کل تیم ایجاد گردد.

او در پاسخ به این سوال که آیا اردوی پرتغال دقیقا همان مشخصه های مدنظرتان را داشت یا خیر؟ توضیح داد: دقیقا همین طور است. ما یک هفته بسیار خوب را پشت سر گذاشتیم که در آن موفق شدیم تا تمرینات بسیار خوب و چند بازی درون اردویی مناسب داشته باشیم و به طور کلی روندی را درپیش گرفتیم که با آن، تاکتیک تیمی مان را با هدف مسابقات جام بین قاره یی قدرتمندتر کنیم.

سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نظرش درباره بازیکنان جوان دعوت شده به تیم ملی را پس از انجام سه بازی درون اردویی، این گونه تشریح کرد: پاسخی که از حضور این بازیکنان جوان در تیم دریافت کردیم، بسیار مثبت است. آن ها به خوبی مسوولیت پذیری شان را نشان دادند و درک کردند که در تیم ملی چه چیزهایی را باید ارائه نمایند. در مسابقات سطح بالای درون اردویی نیز بسیار رقابت پذیر ، با شخصیت و محترمانه در زمین حاضر شدند. به خصوص که عملکرد خیلی خوبی از خود نشان دادند.

مارکو اوکتاویو درباره هم گروه های ایران در جام بین قاره یی که باید به ترتیب به مصاف تیم های آمریکا، تاهیتی و روسیه برود، اعلام کرد: مسابقات جام بین قاره یی دومین رویداد بزرگ دنیای در تقویم رشته فوتبال ساحلی است. می دانیم که تیم های برتر دنیا در این رقابت ها حاضر می شوند و باید در سطح بسیار بالایی بازی کنیم تا عملکرد خوبی در آن جا داشته باشیم. آماده سازی بسیار خوبی برای این مسابقات داریم، چراکه می خواهیم رقابت های خوبی از خود در جام بین قاره یی نشان بدهیم.

وی در پاسخ به این سوال که شانس ایران برای رسیدن به فینال مسابقات چه میزان است؟ گفت: در گروه بسیار سختی قرار داریم. سه تیم قدرتمند در مرحله گروهی مقابل ما قرار دارند اما تمام تمرکز فعلی ما تنها روی بازی اول برابر آمریکا است و پس از آن بازی به بازی پیش خواهیم رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اوکتاویو: حضور بازیکنان جوان در تیم بسیار مثبت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوکتاویو: حضور بازیکنان جوان در تیم بسیار مثبت است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید