ترکیب تیم سابر ایران در جام جهانی مصر، قاهره ایستگاه پایانی برای رسیدن به سهمیه تیمی المپیک

به گزارش وبلاگ ابراهیمی، چهار سابریست اعزامی ایران به جام جهانی شمشیربازی مصر تعیین شدند.

ترکیب تیم سابر ایران در جام جهانی مصر، قاهره ایستگاه پایانی برای رسیدن به سهمیه تیمی المپیک

به گزارش وبلاگ ابراهیمی، تیم ملی شمشیربازی سابر ایران آخرین تمرینات خود را در آموزشگاه ملی المپیک پشت سر می گذارد تا برای جام دنیای مصر آماده گردد.

جام دنیای مصر برای سابریست های ایران بسیار حیاتی است چراکه به دنبال قطعی کردن سهمیه تیمی المپیک هستند تا از این پس با خیال راحت تر در رویدادهای پیش رو شرکت نمایند.

در جام دنیای مصر که 23 تا 25 آبان در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار می گردد، مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی شرکت می نمایند.

ایران در آخرین رنکینگ فدراسیون دنیای شمشیربازی که بعد از مسابقات قهرمانی دنیا مجارستان اعلام شد، با 252 امتیاز ششم دنیا است و با توجه به فاصله ای که با چین (تیم دهم دنیا) دارد از شانس زیادی برخورد است تا به عنوان نماینده قاره آسیا راهی المپیک 2020 گردد و در نظر دارد در همین جام دنیای مصر کار را تمام کند.

سابریست های ایران در حالی تمام کوشش خود را می نمایند که به سهمیه تیمی المپیک برسند که از حداقل احتیاج خود که شامل یک سالن تخصصی است، برخوردار نیستند. این مسئله بارها از سوی سابریست ها، سرمربی و مسئولان فدراسیون مطرح شد اما هنوز مسئولان ورزش ایران این مشکل سابریست ها را حل نکرده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترکیب تیم سابر ایران در جام جهانی مصر، قاهره ایستگاه پایانی برای رسیدن به سهمیه تیمی المپیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب تیم سابر ایران در جام جهانی مصر، قاهره ایستگاه پایانی برای رسیدن به سهمیه تیمی المپیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید