دخترانی که بدون پول بازی می نمایند!

سرمربی تیم بسکتبال صدرا شیراز گفت: استان فارس از نظر اسپانسری فوق العاده ضعیف است و این به مسئولان بالاتر برمی شود که خوب پیگیری نمی نمایند. اسپانسر ما فقط به اندازه رفت و برگشت هایمان است و بازیکنان و کادرمان قرار داد مالی ندارند.

دخترانی که بدون پول بازی می نمایند!

سرور روانی پور سرمربی تیم بسکتبال بانوان صدرا شیراز در گفت وگو با خبرنگاران به وضعیت این تیم اشاره نمود و گفت: قبلا در سوپر لیگ A بودیم اما به دلیل نبود اسپانسر به سوپرلیگ B رفتیم و دوباره با بدبختی خودمان را بالا کشیدیم. الان هم وضعیت اسپانسری مان خیلی خوب نیست. متاسفانه استان فارس از نظر اسپانسری فوق العاده ضعیف است و این به مسئولان بالاتر برمی گردد که خوب پیگیری نمی نمایند. اسپانسر ما فقط به اندازه رفت و برگشت هایمان است و بازیکنان و کادرمان قرار داد مالی ندارند. به عبارتی از نظر اقتصادی شرایط جالبی حاکم نیست، حتی می خواستیم با پالایش نفت آبادان یک بازی تدارکاتی برگزار کنیم که به ما گفتند بودجه نداریم، وقتی آنها بودجه نداشته باشند تصور کنید وضعیت سایر تیم ها چگونه است.

او در ادامه اضافه کرد: باشگاه صدرا قبلا فعال بود اما متاسفانه تغییرات مدیریتی در شهرداری شهر صدرا انجام شد و آنها مخالف ورزش حرفه ای بودند . آن زمان در صندلی سوم سوپر لیگ کشور قرار داشتیم که بعد از آن همه چیز لغو شد و الان دوباره باشگاه برقرار شده است. سال قبل هم به بدبختی چند میلیون جمع می کردیم که بتوانیم تیم را به سرانجام برسانیم اما با این وجود نایب قهرمان سوپر B شدیم. سال جاری ناظم الشریعه که فردی حرفه ای است مدیریت باشگاه را برعهده دارد و مطمئنم بی گدار به آب نمی زند.

روانی پور در مورد بازی اول این تیم در لیگ که با پیروزی برابر پاژ تهران به سرانجام رسید، گفت: بازی راحتی برای بازیکنانم بودم اما به عنوان مربی راضی نبودم چون چیزی که مد نظرم داشتم اتفاق نیفتاد. البته بازی اول مسائل خاص خودش را دارد و تا بازیکنان از نظر شرایط مسابقه و انگیزشی روی فرم بیایند و خود راکنترل نمایند زمان می برد. امیدوارم بتوانیم در مسابقات بعدی آماده تر باشیم.

او به وضعیت آمادگی تیم خود اشاره و اعلام کرد: نمی توانم بگویم کامل آماده هستیم چون تکلیف باشگاه مان حدود دو هفته قبل معین شد، تمریناتمان را داشتیم اما سفت و سخت نبود. به هر حال در مراحل آمادگی هستیم و هنوز به صندلیی که مد نظرمان است نرسیدیم اما بازیکنان مستعد و با پتانسیل هستند.

سرمربی تیم صدرا شیراز در مورد بازی هفته دوم لیگ برتر بسکتبال بانوان گفت: قرار بود این هفته با نارسینا تهران بازی داشته باشیم اما به دلیل اینکه خانم عسکرنیا درگیر مسابقات ملی هستند زمان بازی مان جابه جا و به هفته های بعد موکول می گردد بنابراین این هفته استراحت داریم که موقعیت خوبی است تا خودمان را جمع و جور کنیم چون بعد از آن با تیم خوب گروه بهمن بازی داریم.

روانی پور در سرانجام این گفت وگو و در مورد فصل جاری لیگ برتر بسکتبال بانوان گفت: سال جاری لیگ برنامه ریزی قانونی دارد در حالی که سال های قبل اینگونه نبود. طهماسیان هم زحمت می کشد و سعی دارد که لیگ طبق قوانین پیش برود. نکته دیگر اینکه همیشه گفته ام ای کاش همه تیم ها امکانات نسبتا معین و یکسانی داشتند تا معین می شد کدام تیم، مربی و بازیکن کار نموده، اینکه کسی با چند میلیارد هزینه و جذب تعداد زیادی از بازیکنان ملی قهرمان گردد هنر خاصی نیست. البته سال جاری چون بودجه های بقیه کمتر و بازیکنان در تیم های مختلف پخش شدند بازی ها قشنگ تر می گردد.

تیم صدرای شیراز با ترکیب زهرا گرگین، ندا حقیقی، سارا مشکسار، ماریا مرزبان، زهرا حلبی ساز، سوگند قائدعلم، مهناز وصالی، زهرا زنگنه، زهرا حق جو، مهسا زراعت پیشه، نگین صادقی و هاله شیبانی در لیگ برتر بسکتبال بانوان حضور دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دخترانی که بدون پول بازی می نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دخترانی که بدون پول بازی می نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید