شایعات حضور خادم در فدراسیون کشتی قوت گرفت

گروه استان ها- معاون پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به شایعات اخیر در خصوص تصدی گری فدراسیون کشتی گفت: به احتمال بسیار فراوان سفر به قم آخرین سفر رسمی در صندلی معاون حقوقی پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان باشد.

شایعات حضور خادم در فدراسیون کشتی قوت گرفت

به گزارش خبرنگاران از قم، امیررضا خادم ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان در تالار بعثت خانه جوان برگزار گردید، گفت: رشد استان قم در ورزش قهرمانی در سال های گذشته قابل توجه است.

وی اضافه نمود: رویکرد وزارت ورزش و جوانان در تغییر مدیران استانی استفاده از نیروهای داخلی وزارتخانه است، مدیرکل سابق ورزش و جوانان قم اقدامات ارزنده و قابل توجهی را در بخش های مختلف برجای گذاشت.

معاون حقوقی پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان ادامه داد:یکی از ویژگی های مهم مدیرکل سابق ورزش و جوانان قم، اخلاق شایسته و نیکوی وی بود که در بین مدیران و مسئولان استانی نیز مورد توجه و زبانزد است.

خادم با اشاره به ویژگی های اخلاقی مدیرکل جدید ورزش و جوانان قم ابراز کرد: وزارت ورزش در جابه جایی نیروهای خود سعی دارد که از توان نیروهای داخل سیستم خود بهترین و حداکثر استفاده را داشته باشد، رسول منعم از مدیرانی بوده که ازنظر اخلاقی و تدین در بین مدیران وزارت ورزش و جوانان زبانزد است.

وی ابراز کرد: وزارت ورزش قصد خارج کردن نیروهای متخصص خود را از دایره مدیریت ورزشی نداشته و حسن عابدی نیز در یک صندلی دیگر مشغول خدمت به جامعه ورزش کشور خواهد شد، قم در سال های اخیر در حوزه ورزش قهرمانی رشد قابل توجه و ملموسی نموده است.

معاون حقوقی پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان اضافه نمود: مدیرکل جدید ورزش و جوانان قم روینمودهای ورزشی استان را در کسب نمایندگان ورزشی قم در المپیک 2020 را دنبال کند، برای موفقیت ورزش قم باید حجم فعالیت های اجرا شده دو برابر گردد.

وی با اشاره به شایعات اخیر در خصوص تصدی گری فدراسیون کشتی نیز تأکید کرد: به احتمال بسیار فراوان سفر به قم آخرین سفر رسمی در صندلی معاون حقوقی پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شایعات حضور خادم در فدراسیون کشتی قوت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعات حضور خادم در فدراسیون کشتی قوت گرفت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید