شهرک صنعتی شمس آباد قطب سنگبری ایران

در 45 کیلومتری اتوبان تهران قم یکی از فعال ترین شهرک های صنعتی تهران یا دقیق تر بگویم ایران واقع شده است.

شهرک صنعتی شمس آباد قطب سنگبری ایران

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام املاک صنعتی سوله، این شهرک به دلیل موقعیت خاص و استراتژیک فرصت بسیار مناسبی را برای سرمایه گذاری فراهم نموده است.

اما مهم ترین نکته ای که در وردی شهرک جلب توجه می نماید وجود تابلوهای تبلیغاتی بزرگ برای شرکت های سنگبری است. اکثر کارخانه های فعال در این شهرک در حوزه سنگبری فعالیت دارند؛ بنابراین باید نام این شهرک را شهرک سنگبری ها نامید.

شهرک صنعتی شمس آباد کجاست؟

شهرک صنعتی شمس آباد یکی از بزرگ ترین شهرک های صنعتی در خاورمیانه با بیش از چندین هزار کارخانه فعال صنعتی در 45 کیلومتری اتوبان تهران قم است که ظرفیت اشتغال بیش از 12،000 نیروی کار فعال را دارد. قرارگرفتن تحت وزارت صنایع و معادن سبب شده تا صنعتگران رغبت بیشتری به سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی داشته باشند.

کدام کسب وکارها می توانند در شمس آباد فعالیت نمایند؟

نزدیکی به تهران، دسترسی مواد اولیه و سهولت در نقل وانتقال شهرک صنعتی شمس آباد را به یکی از مهم ترین شهرک های اطراف تهران تبدیل نموده است. به دلیل ساختار اصولی و همچنین به دلیل مساحت بالای سوله ها و زمین ها بسیار مناسب برای کسب وکارهای بزرگ صنعتی است. همین دلیل کافی است تا صنایع بزرگ از این شهرک استقبال نمایند و تمام تلاششان این باشد که در این شهرک مستقر شوند. اصول راه اندازی کارخانه در این شهرک ها، مراحل اداری خود را دارد و اگر قصد سرمایه گذاری و خرید و همچنین اگر قصد اجاره کارخانه در شمس آباد را دارید، می توانید در این شهرک سرمایه گذاری گکنید. پیشنهاد ما به عنوان فعال ترین بنگاه معاملات صنعتی در تهران این است که اگر سرمایه قابل توجهی برای سرمایه گذاری دارید از این شهرک صنعتی غافل نشوید.

قیمت خرید زمین در شهرک صنعتی شمس آباد:

قیمت خرید زمین در شهرک صنعتی شمس آباد با توجه به نوع کاربری ها و جوازهای آن متفاوت است. با مراجعه به املاک صنعتی سوله می توانید به بهترین شکل ممکن از قیمت زمین ها و سوله ها در شهرک صنعتی شمس آباد با خبر شوید. گروه املاک صنعتی سوله با بیش از 20،000 هزار فایل فعال و با امکان جستجوی پیشرفته قابلیت های منحصربه فردی را در اختیار صنعتگران قرار داده است. در ادامه قصد داریم جدولی از قیمت های مختلف در شهرک های صنعتی را به صورت خلاصه نمایش دهیم. برای مشاهده و دریافت آخرین قیمت های می توانید از مشاوران گروه املاک صنعتی سوله باخبر شوید.

املاک صنعتی سوله مرجع تخصصی املاک صنعتی:

برای اطلاع از قیمت اجاره سوله و یا خرید زمین در شهرک صنعتی شمس آباد می توانید به وسیله پل های ارتباطی ما تماس بگیرید. مشاوران ما در گروه املاک صنعتی سوله جوابگوی احتیاج شما عزیزان در انجام معاملات صنعتی از جمله خرید و فروش و اجاره کارخانه ها هستیم.

شماره تماس:021-56228009

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شهرک صنعتی شمس آباد قطب سنگبری ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرک صنعتی شمس آباد قطب سنگبری ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید