علیرضا مرزبان: طرفداران از ما عملکرد شرافتمندانه می خواهند، 10 روز سخت پیشِ رو داریم

علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد، تیمش 10 روز سخت پیشِ رو دارد که در آن باید با تیم های سپاهان و استقلال روبه رو گردد.

علیرضا مرزبان: طرفداران از ما عملکرد شرافتمندانه می خواهند، 10 روز سخت پیشِ رو داریم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از مسجدسلیمان، علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان گفت: بازی مقابل تیمی که هر سال با توجه به شرایطش باید برای قهرمانی مبارزه کند، برای ما سخت خواهد بود. سپاهان چند سال در قهرمانی فوتبال ایران نقشی نداشته و تغییرات زیادی داشته است تا این فصل بتواند قهرمانی کسب کند. در این راستا کادر فنی خوب و بازیکنان خوبی به این تیم اضافه گردیده اند. از طرفی ما هم دنبال کسب سه امتیاز هستیم تا بتوانیم شرایط مان را بهتر کنیم.

وی با اشاره به دیدار تیمش مقابل سپاهان در لیگ برتر و مصاف با استقلال در جام حذفی اعلام کرد: ما 10 روز سخت پیشِ رو داریم که باید مقابل سپاهان و استقلال بازی کنیم و احتیاج به انگیزه و روحیه داریم. وقتی صحبت از شیران زاگرس می کنیم، نه فقط در زمین بلکه باید شیران زمین را روی سکوها نیز داشته باشیم. از طرفداران مان می خواهم که به تیم ما روحیه بدهند. درباره سپاهان می توانم بگویم بازیکنانی که به این تیم اضافه گردیده، کیفیت فوتبالی سپاهان را بالاتر برده اند و کار ما را سخت می نمایند. البته ما هم کوشش کردیم بهتر شویم و کیفیت فوتبالی مان را بالاتر بردیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره اینکه دیدار با سپاهان برای آنها مهم تر است یا دیدار با استقلال در جام حذفی، گفت: هر دو بازی را جدی خواهیم گرفت. دیدار فردا مقابل سپاهان برای ما مهم است و بازی جام حذفی را هم جدی خواهیم گرفت تا طرفداران روی ما حساب نمایند. نمی توانیم بگوییم کدام برای ما مهم تر است، چون طرفداران نفت مسجدسلیمان چیزی که از ما می خواهند، عملکرد شرافتمندانه است. به همین دلیل ما مقابل استقلال هم در جام حذفی با تمام توان و نیرو به میدان می رویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علیرضا مرزبان: طرفداران از ما عملکرد شرافتمندانه می خواهند، 10 روز سخت پیشِ رو داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا مرزبان: طرفداران از ما عملکرد شرافتمندانه می خواهند، 10 روز سخت پیشِ رو داریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید