قاضی خطاب به شبنم نعمت زاده: به آشنایانتان بگویید نامه نگاری نکنند

قاضی مسعودی مقام خطاب به شبنم نعمت زاده گفت: به دوستان و آشنایانتان بگویید زیاد نامه نگاری نکنند. شما در مرحله دادسرا دو ماه بعد از بازداشت آزاد شدید و، چون گزارشاتی رسید مبنی بر اینکه قصد خروج از کشور دارید برایتان قرار بازداشت صادر شد.

قاضی خطاب به شبنم نعمت زاده: به آشنایانتان بگویید نامه نگاری نکنند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، در ادامه چهارمین جلسه محاکمه شبنم نعمت زاده قاضی مسعودی مقام رئیس شعبه سوم دادگاه رسیدگی به جرائم اخلالگران اقتصادی خطاب به نعمت زاده ردیف اول پرونده گفت: روز چهارشنبه آخرین جلسه دادگاه خواهد بود و آخرین دفاعیات را از لشگری پور متهم دیگر پرونده اخذ می کنیم و ما نمی توانیم به شما زمان بدهیم تا مطالبات شرکت های طلبکار را پرداخت کنید، زیرا ممکن است چند سال طول بکشد.

وی اضافه کرد: در این یکسال و نیمی که پرونده در مرحله تحقیقات بوده یک گام مثبت در راستای پرداخت طلب طلبکاران دیده نشده است و هیچ یک از آن ها رضایت ندارند و این زمان خریدن ها از سوی متهمان در پرونده ها مرسوم است.

مسعودی مقام خطاب به نعمت زاده گفت: قرار بازداشت شما تا 16 آبان 98 پابرجاست و بعد از آن هم اگر رأی صادر شده باشد که براساس آن اقدام می گرددو اگر صادر نشده باشد به طور قطع قرار بازداشت به لحاظ وجود بیم فرار شما تمدید می گردد.

رئیس دادگاه خطاب به متهم ردیف اول پرونده گفت: به دوستان و آشنایانتان بگویید زیاد نامه نگاری نکنند. شما در مرحله دادسرا دو ماه بعد از بازداشت آزاد شدید و، چون گزارشاتی رسید مبنی بر اینکه قصد خروج از کشور دارید برایتان قرار بازداشت صادر شد و در رابطه با وثیقه هایی که آورده اید و وثیقه گذاران نیز گزارش دادیم و برای آن ها در دادسرا پرونده تشکیل شده است.

در این لحظه نعمت زاده خطاب به قاضی گفت: من هیچ کدام از این افراد را نمی شناسم و خانواده ام این وثیقه ها را آوردند.

قاضی مسعودی مقام همچنین خطاب به نعمت زاده گفت: شما با لشگری پور هماهنگ هستید و مسائل را گردن همدیگر می اندازید و اگر پول ها را حیف ومیل نموده اید بگویید و اگر نیز سرمایه گذاری نموده اید اعلام کنید و قطعا به پولشویی شما رسیدگی می گردد و درباره سایر متهمان نیز در دادسرا پرونده مفتوح است و اقدامات لازم انجام می گردد.

وی ادامه داد: شما و لشگری پور مسائل را گردن یکدیگر می اندازید و می گویید هیچ کدام از هیچ فرآینده اطلاع نداشتید، شما 200 میلیارد داری و می گویی 200 میلیارد بدهی داری و اگر این شرکت قرار بوده به این شکل کار کند دیگر کارآفرینی محسوب نمی گردد.

وی از متهم پرسید: شما چند شرکت دارید؟

متهم پاسخ داد: 5 شرکت دارم.

مسعودی مقام همچنین از متهم سوال کرد: چند حساب بانکی دارید؟

متهم جواب داد: در پرونده عنوان شده که حدود 500 حساب وجود دارد در حالی که این حسابها، حساب های شرکت هستند و بخاطر فعالیت های اقتصادی شرکت پخش هر حسابی که به نام شرکت باز می شد بانک یک حساب نیز به نام دارندگان امضا افتتاح می کرد.

مسعودی مقام خطاب به متهم گفت: شما این حساب ها را برای استفاده از دسته چک ها باز می کردید؟

متهم پاسخ داد: اینطور نیست.

رئیس دادگاه در پاسخ گفت: غیر از این چه می تواند باشد.

متهم جواب داد: من با 2 الی 3 حساب کار می کردم و پرینت کامل حسابهایم نیز موجود است.

در این لحظه رئیس دادگاه ختم جلسه را بیان کرد و گفت: جلسه بعدی که آخرین جلسه نیز محسوب می گردد روز چهارشنبه برگزار و از متهم دیگر پرونده آخرین دفاع اخذ خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قاضی خطاب به شبنم نعمت زاده: به آشنایانتان بگویید نامه نگاری نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قاضی خطاب به شبنم نعمت زاده: به آشنایانتان بگویید نامه نگاری نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید