لابی اردوغان به نیمکت الریان رسید؛ بازگشت سرمربی سابق مهدی طارمی به لیگ قطر

سرمربی سابق باشگاه الغرافه که به دلیل کسب نتایج ضعیف از این تیم اخراج شده بود، راهنمایی الریان را در بازگشت به فوتبال قطر بر عهده می گیرد.

لابی اردوغان به نیمکت الریان رسید؛ بازگشت سرمربی سابق مهدی طارمی به لیگ قطر

به گزارش خبرنگاران، بولنت ایگون ترکیه ای فصل گذشته سرمربی مهدی طارمی در تیم الغرافه بود، اما نتایج بسیار ضعیفی در این تیم کسب کرد و برکنار شد. این مربی که در لیگ فوتبال ترکیه هم رزومه چندان موفقی ندارد با این وجود و در فاصله چند ماه دوباره فرصت راهنمایی یک تیم قطری را پیدا نموده و این بار برای راهنمایی الریان به دوحه بازگشته است.

گفته می گردد یکی از اصلی ترین دلایل حضور ایگون در باشگاه های قطری رابطه نزدیک این مربی با اردوغان رئیس جمهوری ترکیه است. رابطه نزدیک دو کشور ترکیه و قطر همچنین سرمایه گذاری قابل توجه برخی از نزدیکان اردوغان در قطر موجب شده که زمینه لازم جهت حضور ایگون در فوتبال این کشور فراهم گردد. در این شرایط حتی کسب نتایج ضعیف هم مانع از حضور دوباره این مربی در فوتبال قطر نشده و حالا بولنت فرصت نشستن روی نیمکت تیم فوتبال الریان را به واسطه لابی های سیاسی پیدا می نماید.

ایگون در بازگشت به قطر و در فرودگاه دوحه گفت: من عاشق مردم، دولت و حکومت قطر هستم و خیلی خوشحالم که به این کشور بازگشتم. دوست دارم سال ها در اینجا بمانم و در باشگاه های قطری کار کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لابی اردوغان به نیمکت الریان رسید؛ بازگشت سرمربی سابق مهدی طارمی به لیگ قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لابی اردوغان به نیمکت الریان رسید؛ بازگشت سرمربی سابق مهدی طارمی به لیگ قطر"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید