چگونه رنگ مورد علاقه شما از شخصیت و خصوصیات اخلاقی تان پرده برمی دارد؟

می دانستید میان رنگ مورد علاقه و شخصیت و خصوصیات اخلاقی شما رابطه نزدیکی وجود دارد؟ در این زمینه یک تست رنگ جالب توسط روانشناسان صورت گرفته است. شما هم می توانید این تست ساده را در منزل انجام دهید. نحوه انجام تست رابطه رنگ مورد علاقه و شخصیت و خصوصیات اخلاقی را از سایت روانشناسی Psychology Today در مجله خبرنگاران بخوانید.

چگونه رنگ مورد علاقه شما از شخصیت و خصوصیات اخلاقی تان پرده برمی دارد؟

چگونه تست رابطه رنگ مورد علاقه و شخصیت و خصوصیات اخلاقی را

در منزل انجام دهیم؟

تعدادی مداد رنگی یا نشانگر رنگی از مغازه لوازم التحریر فروشی بخرید. تعداد نشانگرها باید به اندازه ای باشد که به هر نفر هشت عدد برسد. هر نفر باید این رنگ ها را در اختیار داشته باشد: سیاه، سفید، قرمز، سبز، آبی، زرد، بنفش و قهوه ای.

حالا تمام مداد رنگی ها یا نشانگرهای رنگی را با هم ترکیب کنید. هر نفر باید یک رنگ را انتخاب کند. در مرحله بعد براساس هر رنگی که هر شخص انتخاب می نماید می توانید رابطه میان رنگ مورد علاقه و شخصیت و خصوصیات اخلاقی را تجزیه و تحلیل کنید. این مسئله معمولا برای افراد جذاب است و دل شان می خواهد بدانند رنگ مورد علاقه شان در مورد شخصیت و خصوصیات اخلاقی آن ها چه می گوید. برای این که بدانید چگونه رابطه میان رنگ مورد علاقه و شخصیت و خصوصیات اخلاقی را برای شان توضیح دهید ادامه مطلب را بخوانید.

سیاه؛ حساس و هنرمند

افرادی که رنگ سیاه را انتخاب می نمایند آن هایی هستند که خوی هنرمند و حساسی دارند. در حقیقت رابطه میان رنگ مورد علاقه و شخصیت و خصوصیات اخلاقی آن هایی که رنگ مورد علاقه شان مشکی است بسیار درون گرا هستند، به جزییات زندگی خود بسیار توجه می نمایند و نسبت به آن حساس هستند و آن ها را به سادگی با دیگران در میان نمی گذارند.

سفید؛ منظم و منطقی

علاقمندان به رنگ سفید افرادی بسیار منظم و منطقی هستند و به هیچ وجه با به هم ریختگی و موارد نا به هنجار در زندگی خود کنار نمی آیند.

قرمز؛ مصمم و عاشق زندگی

عاشق رنگ قرمز هستید و معمولا انتخاب شما رنگ قرمز است؟ شما تمام و کمال عاشق زندگی هستید. کسانی که انتخاب شان رنگ قرمز است افرادی سرسخت و راسخ و در راه کوشش های شان بسیار مصمم هستند.

آبی؛ عاشق ثبات و آراستگی

اگر آبی رنگ مورد علاقه شماست احتمالا فردی عاشق هماهنگی و هارمونی و قابل اعتماد هستید. طرفداران رنگ آبی افرادی حساس و به فکر دیگران هستند. عاشقان رنگ آبی دوست دارند همه چیز را تمیز نگه دارند، آراستگی را دوست دارند و احساس می نمایند ثبات و پایداری مهم ترین جنبه زندگی هر فرد است.

سبز؛ مهربان و عاشق شهرت

کسانی که رنگ منتخب شان سبز است آدم های جالبی هستند. اگر بخواهیم در مورد رابطه میان رنگ مورد علاقه و شخصیت و خصوصیات اخلاقی را در مورد علاقمندان به رنگ سبز تجزیه و تحلیل کنیم باید بگوییم که آن ها افرادی مهربان و خونگرم، با وفا و صادق و البته آدم های رک، صریح و راستگو هستند. کسانی که معمولا انتخاب شان رنگ سبز است از این که دیگران در موردشان چه فکر می نمایند آگاهند و البته شهرت و اعتبار و خوش نامی هم برای شان مهم است.

زرد؛ شاد و درخشان مثل نور خورشید

زردها عاشق کسب دانش و آگاهی و در میان گذاشتن و یاد دادن آن به دیگران هستند. برای زردها دستیابی به شادی و شاد بودن امری آسان است آن قدر که دیگران عاشقان رنگ زرد را با نور درخشان آفتاب مقایسه می نمایند.

بنفش؛ بی نظیر و گاهی متکبر

اگر رنگ بنفش را دوست دارید شخصیتی هنرمند، بی نظیر و منحصر به فرد دارید. شما معمولا به افراد احترام می گذارید اما گاهی اوقات نسبت به افراد متکبرانه رفتار می کنید.

قهوه ای؛ قابل اعتماد و دوست خوب

شاید از خودتان بپرسید مگر کسی هم هست که رنگ قهوه ای را دوست داشته باشد؟ پاسخ شما مثبت است و البته باید بگوییم از نظر رابطه میان رنگ مورد علاقه و شخصیت و خصوصیات اخلاقی، طرفداران رنگ قهوه ای انسان هایی بسیار قابل اعتماد، مستقل و اتفاقا دوست های خوبی هستند. زرق و برق برای این افراد اهمیتی ندارد و بیشتر دوست دارند یک زندگی با ثبات داشته باشند.

البته واضح و مبرهن است که این توصیفات کاملا نسبی و عمومی هستند و شاید در راستای تجزیه و تحلیل شخصیت افراد بسیار ابتدایی باشند. با این همه انجام این تست در یک جمع خانوادگی و دوستانه و گفتن خصوصیات اخلاقی هر فرد با توجه به رنگ مورد علاقه اش هم می تواند برای افراد بسیار جالب باشد و هم اوقات مفرح و سرگرم نماینده ای را به خصوص در دورهمی های آخر هفته برای شما رقم بزند.

منبع: افق کوروش

به "چگونه رنگ مورد علاقه شما از شخصیت و خصوصیات اخلاقی تان پرده برمی دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه رنگ مورد علاقه شما از شخصیت و خصوصیات اخلاقی تان پرده برمی دارد؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید