کالدرون: آماده آغاز پرقدرت هستیم ، انسان افتاده ای هستم اما خواسته های بزرگی دارم

به گزارش وبلاگ ابراهیمی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آماده آغاز پرقدرت در لیگ برتر هستیم، بهانه ای نداریم و با همه احترامی که برای رقبا قائل هستیم باید برنده شویم.

کالدرون: آماده آغاز پرقدرت هستیم ، انسان افتاده ای هستم اما خواسته های بزرگی دارم

فارس نوشت: گابریل کالدرون پیش از آغاز تمرین امروز تیم پرسپولیس در جمع وبلاگ ابراهیمی در خصوص وضعیت این تیم قبل از آغاز لیگ برتر گفت: بعد از سه دوره قهرمانی آماده آغاز پرقدرت لیگ هستیم. از کار بازیکنانم راضی هستم در این چند هفته خیلی خوب با هم آشنا شدیم.

وی ادامه داد: شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی هم انجام دادیم و می توانم بگویم که برای بازی اول آماده هستم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص شایعه حضور کنعانی زادگان در لیست مازاد این باشگاه اضافه نمود: این مسئله صحت ندارد. ما سه مدافع در سطح بین المللی داریم و این را هم در نظر بگیرید که مسابقات زیادی در سطح لیگ باید انجام دهیم. از طرف دیگر سیدجلال حسینی سنش بالا است و به همین خاطر هر سه مدافع برای ما مهم هستند. شاید یک مدافع کارت زرد یا قرمز بگیرد و باید این بازیکنان در اختیار ما باشند. کنعانی زادگان یک مدافع ملی پوش است و مهره خوبی برای آینده ما به حساب می آید. ما همواره 22 نفر در لیست داریم و یک نفر باید از لیست بیرون بماند. تیم ما 16 بازیکن اصلی دارد که پنج نفر همواره بیرون هستند اما به هر حال روند لیگ طولانی است و باید بازیکنان آماده ای داشته باشیم. هنوز لیگ آغاز نشده شما به دنبال حاشیه سازی هستید!

کالدرون درباره اینکه آیا جونیور با نظر شما به پرسپولیس می آید، گفت: بله، او ساعت 1:40دقیقه بامداد فردا وارد تهران می گردد و فردا صبح تست های پزشکی را پشت سر می گذارد و در صورتی که همه چیز خوب پیش برود از دو روز دیگر در تمرینات با ما خواهد بود.

وی در خصوص اینکه شایعه استعفای ایرج عرب از مدیرعاملی پرسپولیس به گوش می رسد و آیا این مسئله روی روند کاری شما اثرگذار خواهد بود، گفت: شخصاً چیزی از حواشی نمی دانم چرا که نمی توانم مطالب فارسی را بخوانم. من با تیم در ارتباط هستم و تیم من آماده است و می دانم که چیزی از بیرون نمی تواند روی ما اثر بگذارد. احتیاج هم ندارم که چیزی در این باره بدانم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص روند آماده سازی این تیم اضافه نمود: تجهیزات استادیوم شهید کاظمی خوب است و تیم های بزرگ همواره تجهیزات خوبی هم دارند که شرایط پرسپولیس هم همین گونه است.

کالدرون در خصوص بازی پرسپولیس مقابل پارس جنوبی در هفته اول لیگ ادامه داد: به هر حال بازی اول همواره سخت است اما ما باید ببریم و بهانه ای هم در این باره وجود ندارد. بازی اول مهم ترین بازی ما است و فشاری هم روی تیم خودم احساس نمی کنم. باخت رقبا مقابل ما یک مسئله طبیعی است چرا که ما قهرمان هستیم و مسئولیت این تیم هم با من است ما بهانه ای نداریم و با همه احترامی که برای رقبا قائل هستیم باید برنده شویم. من انسان افتاده ای هستم اما خواسته های بزرگی دارم. پرسپولیس تیمی است که فوتبال خوبی را ارائه خواهد داد.

وی درباره اینکه گفته بود حال مربی باید آخر فصل خوب باشد نه اول فصل اضافه نمود: ما برای همین اینجا کار می کنیم. چرا که تیمی که سه سال قهرمان شده با فشارهایی روبه رو می گردد و تیم های دیگر کوشش می نمایند که قهرمانی چهارم را از ما بگیرند اما ما همه کوشش مان را می کنیم تا قهرمانی را تکرار کنیم هرچند که مبارزه طولانی خواهد بود اما اطمینان می دهم که بازی های خوبی انجام دهیم.

کالدرون در خصوص اینکه چه تضمینی وجود دارد که جونیور هم مثل مایگا دیپورت نگردد، گفت: با بودجه ای که ما داریم نمی توانیم یک بازیکن خیلی مطرح و کسی که 200 درصد کوشش کند را جذب کنیم چون بودجه ما محدود است اما من مسئولیت جذب این بازیکن را به عهده می گیرم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص حضور رادوشوویچ به جای بیرانوند در اولین بازی لیگ برتر اعلام نمود: بیرانوند بازیکنی است که جایگزین ندارد اما رادوشوویچ در همه تمرینات پیش از آغاز فصل حضور داشته و آماده است. این یک شانس برای اوست که بتواند خودش را نشان دهد.

منبع: همشهری آنلاین

به "کالدرون: آماده آغاز پرقدرت هستیم ، انسان افتاده ای هستم اما خواسته های بزرگی دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: آماده آغاز پرقدرت هستیم ، انسان افتاده ای هستم اما خواسته های بزرگی دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید