همایشها و نمایشگاه ها

تاجیکستان و بلاروس به دنبال توسعه همکاری در بخش رسانه

در نشستی به میزبانی وزارت اطلاع رسانی بلاروس، همکاری میان این کشور و تاجیکستان در بخش رسانه مورد بحث نهاده شد.

28 مرداد 1398

ضرورت ورود صنایع دستی و ظرفیت های گردشگری به بازارهای بین المللی

نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت ورود محصولات صنایع دستی و ظرفیت های گردشگری به بازارهای بین المللی گفت: این نمایشگاه تاثیر بسیار زیادی در معرفی توانمندی های استان در حوزه گردشگری و صنایع دستی دارد و باید فضایی ایجاد...

22 مرداد 1398

12 اثر میراث ناملموس گیلان ثبت ملی شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: در جلسه کمیته ثبت آثار ناملموس کشور در اردبیل، ثبت 12 اثر ناملموس استان گیلان در فهرست میراث ملی کشور مورد موافقت نهاده شد.

19 مرداد 1398

محققان لباس خواب هوشمند طراحی کردند

محققان آمریکایی در تازه ترین پژوهش های خود پیروز به طراحی یک لباس خواب هوشمند شدند که به خواب راحت افراد بدخواب یاری می نماید.

5 مرداد 1398

اسپالتی: کونته در اینتر؟ حتما گاتزتا از بعضی چیزها اطلاع دارد!

سرمربی تیم فوتبال اینتر از دنباله دار شدن شایعات درباره آینده خودش در این تیم و احتمال برکناری اش ابراز نارضایتی کرد.

30 تیر 1398

ادامه تظاهرات الجزایری ها با وجود انصراف بوتفلیقه از نامزدی

به گزارش خبرنگاران به نقل از العالم، اعتراضات مردم الجزایر یک روز پس از اعلام انصراف عبدالعزیز بوتفلیقه رئیس جمهوری این کشور از نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری همچنان ادامه دارد و معترضان روز سه شنبه هم در مناطق مختلف این کشور دست به تظاهرات زدند.

5 تیر 1398

قیمت جدید خودرو به زودی اعلام می گردد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از اعلام قیمت های جدید خودرو در آینده نزدیک اطلاع داد و گفت: اگرچه نسبت به سال گذشته 30 درصد کاهش فراوری داشته ایم، اما فراوری خودرو در حال افزایش است.

31 اردیبهشت 1398

تعویض هزار کیلومتر از خطوط فرسوده آب روستاها

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت نیرو، رضا پوررجب، در حاشیه برپایی چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب با اشاره به هدف گذاری این مجموعه برای کاهش هدررفت آب در روستاهای استان تهران، گفت: بخش زیادی از شبکه های آبرسانی روستاهای...

18 بهمن 1397