باشگاه استقلال: استراماچونی مجاز به فسخ قرارداد یک طرفه نبود، از مطالبه طرفداران و منافع ملی حمایت می کنیم

باشگاه استقلال با توجه به ترک ایران توسط سرمربی ایتالیایی خود و اتفاقاتی که اتفاق افتاده بیانیه صادر کرد.

باشگاه استقلال: استراماچونی مجاز به فسخ قرارداد یک طرفه نبود، از مطالبه طرفداران و منافع ملی حمایت می کنیم

به گزارش به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، این باشگاه با انتشار اطلاعیه ای خطاب به طرفداران استقلال در مورد شرایط سرمربی آبی ها توضیحاتی ارائه داد.

متن این اطلاعیه به توضیح زیر است:

طرفداران فهیم و محترم باشگاه بزرگ استقلال

همانگونه که تاکنون از رسانه های مختلف در جریان قرار گرفته اید سرمربی تیم استقلال و همکاران محترم ایشان با ارسال نامه ای به رسانه ها، جدایی خود را از باشگاه استقلال خاطرنشان کرده اند. در همین خصوص لازم برخود می دانیم مواردی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم:

1- باشگاه استقلال ضمن تشکر از زحمات آقای استراماچونی و همکارانش، اعلام می نماید که نسبت به تمامی بندهای قرارداد فی مابین با کادرفنی از زمان عقد قرارداد تاکنون پایبند بوده و تعهدات خود را انجام داده است.

2- در پی وصول نامه وکیل آقای استراماچونی، با ایشان (وکیل آقای استراماچونی) در کشور قطر تماس حاصل و جهت حفظ قرارداد و برطرف ابهامات موجود، اقدام شد.

مطالبی که با وکیل آقای استراماچونی به صورت رسمی مطرح شد، به توضیح زیر است:

الف) باشگاه استقلال به قرارداد خود به مدت دو سال با آقای استراماچونی پایبند است.

ب) حقوق معوقه آقای استراماچونی قبل از موعد مقرر واریز شده بود ولی به علت مسائل بانکی در حساب سرمربی محترم اعمال نشده است.

ج) در مورد تقویت تیم و جذب بازیکنان در جلسه مشترک ضمن گفتگو اقدام خواهد شد.

متاسفانه با وجود این مکاتبات و مذاکرات تلفنی مکرر و مفصل، در روز یکشنبه 17 آذر (8 دسامبر) نامه ای از سه تن از وکلای آقای استراماچونی واصل و در آن عنوان شده که به علت تاخیر در پرداخت ها و از آن مهم تر واریز از حسابی به غیر از حساب ارزی باشگاه که منجر به مسدود شدن حساب سرمربی تیم در ایتالیا شده، استراماچونی قادر به ادامه همکاری نیست.

3- طرفداران محترم استقلال استحضار دارند که به علت معضلات ناشی از تحریم ها، باشگاه استقلال فاقد حساب ارزی است. و حتی در صورت وجود حساب ارزی، با توجه به تحریم های ظالمانه امریکا،این باشگاه قادر به انجام هیچ تراکنشی با اروپا نیست و به ناچار در این مدت از حساب های خارج از کشور اقدام به انتقال وجه به حساب سرمربی محترم نموده است.

4- گفتنی است که باشگاه استقلال طی مکاتباتی مکرر از سرمربی محترم درخواست افتتاح حساب در کشور ترکیه را نمود. با این حال و با وجود تهیه بلیت و مهیا کردن مقدمات سفر ایشان و دستیارانش در روز بعد از بازی با سپاهان (یکشنبه 10 آذر)، ایشان از سفر امتناع ورزید.

5- با توجه به مسائل مطرح شده، وکیل ایشان درخواست اصلی خود را تقلیل قرارداد استراماچونی از 2 سال به یک سال را ارائه کرد!

در پی این درخواست عجیب، باشگاه استقلال ضمن مخالفت با تقلیل مدت قرارداد، خاطرنشان کرد که حقوق معوقه در روز دوشنبه (18 آذر) به حساب آقای استراماچونی در پی برگشت حواله قبلی، مجددا واریز خواهد شد.

در این میان وکیل آقای استراماچونی به یکباره درخواست واریز به یکی از حساب های ایشان در کشور جمهوری چک را نمودند.

6- مطابق مستندات، آقای استراماچونی مجاز به فسخ یک طرفه قرارداد نبوده و باشگاه استقلال کماکان قرارداد فی مابین را دارای اعتبار تلقی می نماید و آماده حل و فصل مسائل در جلسه رودر رو و مانند سابق را دارد.

7- روز گذشته به دعوت هیات مدیره و مدیرعامل جلسه ای برای آقای استراماچونی تدارک دیده شد که ایشان در این جلسه نیز حاضر نشدند.

8- از طرفداران عزیز استقلال می خواهیم مثل همواره این تیم را حمایت نمایند. مدیریت و هیات مدیره باشگاه استقلال به طور قطع با حفظ شان نام بزرگ استقلال، از مطالبه طرفداران و منافع ملی حمایت می نمایند.

9- بدیهی است که در جهت تنویر افکار عمومی، تمامی اسناد مربوطه بانکی و مکاتبات قابل انتشار خواهد بود.

10- متاسفانه تا بامداد امروز اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال، کوشش های خود را در جهت برقراری ارتباط و گفت وگو با سرمربی به وسیله تلفن همراه و حضور در محل سکونت ایشان، انجام دادند اما این ارتباط میسر نشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "باشگاه استقلال: استراماچونی مجاز به فسخ قرارداد یک طرفه نبود، از مطالبه طرفداران و منافع ملی حمایت می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال: استراماچونی مجاز به فسخ قرارداد یک طرفه نبود، از مطالبه طرفداران و منافع ملی حمایت می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید