قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام سال 97 تایید شد

به گزارش وبلاگ ابراهیمی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، دادگاه عالی ورزش بالاخره رای خود در ارتباط با بازی سوپر جام فصل قبل که تیم استقلال تهران از حضور در آن امتناع نموده بود را صادر کرد. این دادگاه با تایید رای صادره از سوی کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایران، پیروزی و در نتیجه قهرمانی سرخپوشان ایران را در آن دیدار قطعیت داد.

قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام سال 97 تایید شد

بنا بر اعلام امیر علی حسینی مدیر بخش روابط بین الملل و با تایید بخش حقوقی باشگاه دادگاه عالی ورزش (CAS) امروز 7 اکتبر برابر با 15 مهرماه 1398 بالاخره به انتظارها سرانجام داد و رای خود در ارتباط با پرونده دربی سوپرجام ایران در سال 97 را گفت. بر اساس این رای، دادگاه عالی ورزش حکم صادره برای این بازی از سوی کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال مبنی بر نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس را مورد تایید قرار داد.

در بخشی از این رای 30 صفحه ای که امروز دوشنبه برای باشگاه پرسپولیس ایمیل شد، چنین آمده است: رای صادره توسط کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ایران به تاریخ 6 شهریور 1397 که رای صادره کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تاریخ یکم مرداد 1397 حمایت می نماید، مورد تایید است.

این رای بخش های دیگری هم دارد اما در مجموع نتیجه بازی همان سه بر صفر به نفع پرسپولیس خواهد بود. به این ترتیب قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام رسمی شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام سال 97 تایید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام سال 97 تایید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید