والیبال

فرهنگ اطاعت ازمربی ایرانی کمرنگ است، ست کوویچ بازیکنان راکتک می زد

به گزارش خبرنگاران، پس از تعویق المپیک 2020 توکیو، فدراسیون والیبال قراردادش با ایگور کولاکوویچ را فسخ کرد و به دنبال جذب مربی برای هدایت تیم ملی است.

7 خرداد 1399

لیگ برتر والیبال، تداوم صدرنشینی ورامین، پیروزی شهرداری ارومیه در مشهد

تیم های پیکان تهران، فولاد سیرجان، سایپا، فولاد سپاهان و شهرداری ورامین و شهرداری ارومیه حریفان خود در لیگ برتر والیبال را شکست دادند.

27 دی 1398

ولاسکو بدقولی کرد

خبرنگاران: با وجود اعلام خبر حضور ولاسکو برای تماشای بازی کاله و گاز هند توسط سرپرست تیم ملی والیبال، در بازی چهارشنبه شب هیچ اثری از او در سالن دیده نشد.

24 دی 1398

برنامه هفته اول لیگ برتر والیبال اعلام شد

لیگ برتر والیبال ایران با حضور 12 تیم و هف ته اول آن هشتم آبان برگزار می گردد.

21 آذر 1398

سومین پیروزی تیم والیبال نوجوانان در دیدار تدارکاتی

به گزارش خبرنگاران، رقابت های جهانی والیبال زیر 19 سال از 31 مرداد ماه به میزبانی تونس شروع خواهد شد و تیم نوجوانان ایران پیش از شروع این مسابقات سه دیدار تدارکاتی برگزار کرد.

16 مهر 1398

تغییرات اساسی در هیات مدیره پرسپولیس، یک عضو گزینه والیبال شد!

به گزارش خبرنگاران، هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پس از استعفای ایرج عرب از مدیرعاملی این باشگاه تصمیم به انتخاب محمدحسن انصاریفرد گرفت تا او به عنوان عضوی خارج از هیات مدیره به عنوان مدیرعامل مدیریت باشگاه را برعهده بگیرد.

15 مهر 1398

باخت تیم والیبال جوانان ایران مقابل ایتالیا

به گزارش خبرنگاران، تیم والیبال جوانان ایران در دومین مسابقه خود در مرحله دوم رقابت های والیبال جوانان دنیا از ساعت 18 امروز (سه شنبه) در سالن اصلی مجموعه ورزشی عیسی اسپورت بحرین به مصاف تیم مدعی ایتالیا رفت. این بازی در نهایت با نتیجه 3 بر یک به سود ایتالیا...

3 شهریور 1398

آمریکایی ها معمولا میزبانی خوبی ندارند

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال بامداد امروز راهی آمریکا شد تا در مرحله نهایی رقابت های لیگ ملت ها شرکت کند.

23 مرداد 1398

اختلاف والیبال ساحلی ایران با فینال قهرمانی آسیا بسیار کم بود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، رضا نایینی سرمربی تیم های ملی ساحلی با اشاره به حذف شاگردانش در رقابت های قهرمانی آسیا، گفت: تیم ملی والیبال ساحلی ایران در دو سال گذشته در فینال رقابت های قهرمانی آسیا به میدان رفته بود. کوشش ما این بود...

31 تیر 1398

پیشکسوت والیبال: برخی ملی پوشان گستاخ شده اند، وظیفه بازیکن، یاری به تیم ملی است نه دخالت در کارهای دیگر

پیشکسوت والیبال گفت: می توان از الان روی جوانان برنامه ریزی کرد تا در المپیک 2024، تیمی پرقدرت و خوب داشته باشیم نه تیمی که بازیکنان آن از رئیس فدراسیون هم طلبکارند و گستاخ شده اند.

21 اسفند 1397